MENU

Garážová vrata

 • Privátní provedení
 • Průmyslové provedení
 • Sekční
 • Rolovací
 • Výklopná
 • Posuvná

U sekčních garážových vrat HÖRMANN se podařilo dokonale skloubit nejlepší vlastnosti nezbytné pro moderní garážová vrata – značkovou kvalitu, vysokou životnost, design i velkou bezpečnost. U našich dosavadních zákazníků se staly nejoblíbenějším typem garážových vrat.

V případě zájmu ze strany zákazníka nabízíme rovněž demontáž stávajících vrat, jejich odvoz, stavební přípravu nutnou před montáží nových vrat a veškeré elektro práce.

Sekční garážová vrata LTE, LPU, LTH – Sekční vrata se otevírají svisle a zajíždí úsporně pod střechu. Montáž za otvorem uvolní téměř celý průjezd (výhoda u velkých osobních,dodávkových a terénních automobilů). Díky větší šířce vjezdu můžete mnohem pohodlěji vjíždět do garáže.

Použití: zejména pro místa, kde je požadavek na temperaci, bezpečnost, kvalitu a celkový vzhled. Využít je lze pro rodinné domy, obytné domy, komerční a průmyslové objekty, hromadné garáže. Lze říci, že tato garážová vrata se v dnešní době stala běžným standardem. A to jak z hlediska finanční dostupnosti, vysoké kvality, tak i praktického využití.

Vyrobena jsou z žárově pozinkované oceli, výplň tvoří polyuretanová pěna bez freonů. Dle Vašeho přání a vkusu Vám dodáme sekční garážová vrata v několika druzích zateplení, povrchů, motivů, prosklení, folií, kazet i designových prvků, s integrovanými dveřmi, různých barevných odstínů RAL, dřevěná, v několika možnostech provedení montáže s pohonem včetně zabezpečení a otevření při výpadku proudu, i bez pohonu se sestavou kliky.

Sekční garážová vrata jsou testována a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků evropské normy 13241-1. Pomocí bezpečnostního kontrolního seznamu si můžete ověřit, jestli vaše stará garážová vrata vyhovují aktuálním bezpečnostním normám.

Vyberte si vhodný typ vrat

LPU 42 – zateplená dvoustěnné vrata Vám poskytují tu nejlepší izolaci, pokud budete chtít snížit co nejvíce náklady na energii. Lamely silné 42mm zvyšují stabilitu a klidnější chod vrat. Jen u tohoto typu vrat lze umístnit integrované dveře. Novinkou u tohoto typu zateplení je provedení do maximální šířky vrat 6500mm pod označením XXL.

LTE 42 – nezateplená jednostěnná vrata, která jsou levným řešením tam, kde není potřeba žádné tepelné izolace, nejlépe pro samostatně stojící nevytápěné garáže.

Vrata s masivního dřeva LTH 42 – tato vrata si díky svým přednostem a pro svůj luxusní vzhled získávají stále více náročných zákazníků. K dodání jsou s drážkovým nebo kazetovým vzorem, v materiálu severský smrk či kanadská tsuga. Proti dřevním škůdcům a zamodralosti je dřevo při dodávce již kvalitně ošetřené. Vrata z plného dřeva mají vysokou váhu, proto jsou dodávána s technikou torzních pružin.

LPU 67 Thermo – energeticky úsporná vrata přesvědčují vynikající tepelnou izolací díky lamelám o tloušťce 67 mm s přerušeným tepelným mostem

Povrchy pro ocelová garážová vrata

Povrch Duragrain vyniká přesností detailů, přirozeným vzhledem a stálobarevností a nabízíme jej v 24 dekorech, například jako imitaci betonu, rezavého povrchu nebo ve vzhledu přírodního kamene. Díky inovativní technice digitálního tisku a konečné úpravě vysoce pevným ochranným lakem mají vrata trvale estetický vzhled a jsou odolná proti poškrábání.

Decograin | Vrata Kolář
Povrch Decograin

Povrchy Decograin s plastovou fólií odolnou proti UV záření dodají vašim sekčním vratům do detailu věrný, výrazný vzhled dřeva, resp. ušlechtilou eleganci v metalické antracitové barvě. Můžete si vybrat některý z pěti přírodních dekorů dřeva nebo elegantní metalický dekor.

povrch slikgrain | Vrata Kolář
Povrch SIlkgrain

Hedvábně hladký povrch Silkgrain je díky elegantnímu vzhledu vrat první volbou u moderní architektury. O 50 % silnější vnější plech navíc dává lamelám větší stabilitu a ještě klidnější chod. Tento povrch dodáváme v barvě dopravní bílá RAL 9016, v 15 zvýhodněných barvách nebo v odstínu RAL podle výběru.

povrch sandgrain | Vrata Kolář
Povrch Sandgrain

Jemně strukturovaný povrch Sandgrain pro stavebníky, kterým záleží na ceně, je zvláště vhodný pro moderní domy a dodává se v barvě dopravní bílá (RAL 9016) a v 3 zvýhodněných barvách.

povrch dekograin | Vrata Kolář
Povrch Woodgrain

U tohoto cenově výhodného, robustního povrchu s působivou imitací řezu pilou lze díky vzorování bez problémů opravit malé škrábance. Tento povrch dodáváme v barvě dopravní bílá RAL 9016, v 15 zvýhodněných barvách nebo v odstínu RAL podle výběru.

Nový hladký povrch Planar pro vrata s drážkou L v 6 exkluzivních barevných odstínech Hörmann Matt deluxe zaujme svou jemnou elegancí
Planar – je nejvíce využíván v akci pro rok 2020

Barvy pro ocelová garážová vrata

barva vrata bila | Vrata Kolář
dopravní bílá RAL 9016

Dvoustěnná sekční vrata LPU a vedlejší dveře standardně dodáváme v barvě dopravní bílá (RAL 9016), a navíc v 15 zvýhodněných barvách za příznivou cenu a dále v přibližně 200 barvách podle vzorníku RAL* a mnoha dalších barvách NCS a DB. U povrchu Sandgrain můžete vybírat ze 3 zvýhodněných barev**.  Jednostěnná vrata LTE 42 standardně dodáváme pouze v barvě dopravní bílá RAL 9016.

Vnitřní strany garážových sekčních vrat se standardně dodávají v barevném odstínu šedobílá (RAL 9002). U dvoustěnných ocelových vrat obrácených ke slunci nedoporučujeme tmavé barvy, protože může dojít k prohnutí lamel, které způsobí poškození vrat.

* Klasické barvy RAL, s výjimkou perleťových, luminiscenčních a metalických barev.
** Zvýhodněné barvy pro povrch Sandgrain

Rolovací vrata RollMatic se otevírají svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před garáží. Volný zůstává také prostor pod stropem, který lze využít například pro osvětlení nebo jako přídavný úložný prostor.
Tvar otvoru garáže nehraje při montáži vrat žádnou roli. Garážová vrata RollMatic od Hörmann se vejdou do každého garážového otvoru. Odpadá tak starost jestli je otvor pravoúhlý, zkosený či se segmentovým nebo kruhovým obloukem.
Aby vrata dokonale ladila s charakterem vašeho domu, nabízíme rolovací vrata RollMatic v různých povrchových úpravách a mnoha odstínech. Pro přirozený vzhled vrat zvolte jeden ze dvou dřevěných dekorů povrchu Decograin nebo Decopaint. Rozhodnout se ale můžete i pro některou z 11 barev ve stejné cenové kategorii. Samozřejmě u nás najdete vedlejší dveře ve stejném designu.

Rolovací garážová vrata RollMatic – to je především souhra mnoha vynikajících detailů, díky kterým získáte komfortní a hlavně bezpečný prvek vaší stavby. Další nepřehlédnutelným kladem je obzvláště jednoduchá montáž vrat.

Standardní pohon je pro snadnou údržbu upevněn mimo obložení navíjecí hřídele. Vrata, pohon a řídicí jednotka jsou optimálně vzájemně sladěny a testovány jako funkční jednotka. Integrovaný pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení pohonu zajišťuje klidný chod vrat a šetrnost vůči vratům. Díky kompenzaci pomocí pružin a spolehlivému automatickému vypínání je další zajištění před uzavírací hranou zbytečné.

Rolovací garážová vrata RollMatic OD

Prostorově úsporná vrata RollMatic OD jsou ideální pro modernizaci. Úzká konstrukce vrat zajíždějících pod strop umožňuje montáž i při velmi omezených prostorových podmínkách v garáži. Díky kompaktní konstrukci vrata vyžadují pro překlad pouhých 60 mm.

Standardní pohon ProMatic lze volitelně namontovat na pravou nebo levou horizontální vodicí kolejnici, přičemž není nutný žádný dodatečný prostor u překladu.
Pomocí volitelného pohonu SupraMatic se vaše vrata budou otevírat rychleji a do garáže zajedete přímo z ulice. Dalšími nadstandardními funkcemi jsou přídavná otevírací výška, například k větrání garáže, a osvětlení pohonu, které lze samostatně spínat pomocí dálkového ovladače.

V každých výklopných vratech Berry od společnosti Hörmann je obsaženo 50 let zkušeností a know-how ve výrobě garážových vrat. Zvolit si můžete ze široké škály motivů, takže si můžete vybrat vrata přesně podle vašich představ a charakteru vašeho domu.

Ocelové motivy jsou k dispozici standardně v dopravní bílé, ale také v 7 zvýhodněných barvách a zhruba 200 dalších odstínech podle mezinárodně uznávané barevné škály RAL (s výjimkou barev s perleťovým efektem a fluorescenčních a metalických barev). Vrata z masivního dřeva nabízíme v provedení severský smrk a tsuga kanadská.

Téměř ke každému motivu nabízí společnost Hörmann vhodné vedlejší dveře, které tak tvoří s garážovými vraty harmonický celek.

Na ukázku některé motivy ocelových výklopných vrat Berry

Motiv 905 pro ztvárnění dle požadavků stavby

vyklopna vrata Motiv 905 | Vrata Kolář
Motiv 905

S motivem 905 ztvárníte čelo garáže zcela podle svých představ a osobního architektonického stylu. Ocelová rámová konstrukce určená pro výplň na straně stavby přitom tvoří solidní technický základ, na kterém můžete stavět. Pouze váš individuální vkus rozhoduje o druhu výplně. Díky tomu svá garážová vrata téměř neviditelně začleníte do celkového vzhledu fasády domu

Posuvná boční sekční vrata Hörmann jsou vhodným řešením i pro velmi speciální montážní situace. Na rozdíl od výklopných, sekčních a rolovacích garážových vrat se jejich vratová konstrukce neotevírá nahoru, ale do strany. To je zvláště výhodné, pokud má strop garáže zůstat volný například pro uložení věcí (surfovacích prken apod.) nebo pokud křídlo vrat nelze ze stavebních důvodů (šikmá střecha, nízký překlad, překážející odpadové trubky) umístit nebo namontovat pod strop.

Sendvičové panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou poskytují velmi dobrou zvukovou a tepelnou izolaci, vysokou stabilitou křídla vrat a příjemně klidný chod.

Motivy bočních sekčních vrat

Vyberte si z motivů posuvná sekční vrata podle svých přání – od elegantních drážek M a L přes klasický kazetový vzhled až po exkluzivní designové motivy s prosklením a aplikacemi z ušlechtilé oceli.

Povrchy bočních sekčních vrat

Decograin | Vrata Kolář
Povrch Decograin

Povrchy Decograin s plastovou fólií odolnou proti UV záření dodají vašim sekčním vratům do detailu věrný, výrazný vzhled dřeva, resp. ušlechtilou eleganci v metalické antracitové barvě. Můžete si vybrat některý z pěti přírodních dekorů dřeva nebo elegantní metalický dekor.

povrch slikgrain | Vrata Kolář
Povrch SIlkgrain

Hedvábně hladký povrch Silkgrain je díky elegantnímu vzhledu vrat první volbou u moderní architektury. O 50 % silnější vnější plech navíc dává lamelám větší stabilitu a ještě klidnější chod. Tento povrch dodáváme v barvě dopravní bílá RAL 9016, v 15 zvýhodněných barvách nebo v odstínu RAL podle výběru.

povrch sandgrain | Vrata Kolář
Povrch Sandgrain

Jemně strukturovaný povrch Sandgrain pro stavebníky, kterým záleží na ceně, je zvláště vhodný pro moderní domy a dodává se v barvě dopravní bílá (RAL 9016) a v 3 zvýhodněných barvách.

povrch dekograin | Vrata Kolář
Povrch Woodgrain

U tohoto cenově výhodného, robustního povrchu s působivou imitací řezu pilou lze díky vzorování bez problémů opravit malé škrábance. Tento povrch dodáváme v barvě dopravní bílá RAL 9016, v 15 zvýhodněných barvách nebo v odstínu RAL podle výběru.

Zvýhodněné barvy

* Klasické barvy RAL, s výjimkou perleťových, luminiscenčních a metalických barev.
** Zvýhodněné barvy pro povrch Sandgrain

 • Sekční
 • Rolovací
 • Pro hromadné garáže
 • Rychloběžná

Sekční vrata se otevírají svisle, a poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají naplocho pod stropem, svisle nad otvorem nebo podle sklonu střechy. Sekční vrata konstrukční řady 50 z oceli, kombinace oceli a hliníku nebo hliníku přesvědčují jedinečnou šíří programu, špičkovým designem vrat a certifikovanou bezpečností. U sekčních vrat Compact se jednotlivé lamely skládají svisle hned za překladem. Minimální hloubka zasunutí je obzvlášť výhodná u hal s kopulovými světlíky a prosklenými střechami a fasádami.

 

Průmyslová vrata nabízíme ve více provedeních.

SPU F42 / SPU 67 Thermo
Dvoustěnná ocelová lamelová vrata

SPU F42 – Lamela vyplněná polyuretanovoupěnou o tloušťce 42 mm s ochranouproti sevření prstů je obzvlášť robustnía poskytuje dobrou tepelnou izolaci.Křídlo vrat se dodává s povrchem Stucco a Micrograin.
obr
SPU 67 Thermo – Nejlepší tepelné izolace dosáhnetes lamelami s přerušeným tepelnýmmostem o tloušťce 67 mm bez ochranyproti sevření prstů* u vrat SPU 67Thermo. Křídlo vrat je u obou variant povrchu vzhledově stejné jakoSPU F42.

Zvýhodněné barevné odstíny u dvoustěnných ocelových lamel v hloubce 42 mm a 67 mm bez příplatku

10 zvýhodněných barevných odstínů

prumyslova sekcni vrata 4 | Vrata Kolář
Pohledově stejně rozdělené prosklení u vrat s integrovanými dveřmi a bez nich.

APU F42, APU F42 Thermo, APU 67 Thermo
Prosklená hliníková vrata s ocelovým lamelovým podstavcem

APU F42 – Díky kombinaci robustního ocelového lamelového podstavce a velkoplošného prosklení jsou vrata obzvlášť stabilní a propouštějído haly hodně světla. [1]

APU F42 Thermo – Pro větší nároky na tepelnou izolaci doporučujeme APU F42 Thermo se zasklívacími profily a ocelovým lamelovým podstavcem s přerušeným tepelným mostem. [2]

APU 67 Thermo – Nejlepší tepelnou izolaci nabízí APU 67 Thermo v hloubce 67 mm se zasklívacími profily a ocelovým lamelovým podstavcem s přerušeným tepelným mostem. [3

prumyslova sekcni vrata 5 | Vrata Kolář
Hliníkové profily s přerušeným tepelným mostem a volitelné prosklení Klima zajišťují až o 55 % lepší tepelnou izolaci.

ALR F42, ALR F42 Thermo, ALR 67 Thermo
Prosklená hliníková vrata

ALR F42 – Tato vrata se vyznačují velkoplošným proskleníma moderním vzhledem s hliníkovými profily. Díky prosklení DURATEC zůstává průhled dlouho jasný. [1]

ALR F42 Thermo – Díky zasklívacím profilůms přerušeným tepelným mostema plastovému prosklení DURATEC poskytují vrata vynikající průhleda dobrou tepelnou izolaci. [2]

ALR 67 Thermo – Při nejvyšších požadavcíchna tepelnou izolaci doporučujeme ALR 67 Thermo s hloubkou 67 mma zasklívacími profily s přerušeným tepelným mostem. [3]

prumyslova sekcni vrata 7 | Vrata Kolář
Díky velkoplošnému prosklení z pravého skla se vrata stávají výlohou a přitahují tak potenciální zákazníky.

ALR F42 Glazing, ALR 67 Thermo Glazing
Velkoplošně prosklená hliníková vrata

Ke všem provedení možné také dodat Integrované dveře bez vysokého prahu S vysoce kvalitní výbavou.

Vedlejší dveře - Vzhledově stejné jako vrata

Vedlejší dveře NT 60

 • hliníková konstrukce rámu 60 mm
 • standardně s celoobvodovým těsněním z EPDM odolným proti stárnutí a povětrnostním vlivům
 • varianty výplní jako u sekčních vrat s hloubkou 42 mm
 • upevnění výplně zasklívacími lištami


Vedlejší dveře NT 80 Thermo s přerušeným tepelným mostem

 • hliníková konstrukce rámu 80 mm s přerušeným tepelným mostem
 • standardně s celoobvodovým těsněním z EPDM odolným proti stárnutí a povětrnostním vlivům
 • varianty výplní s přerušeným tepelným mostem jako u sekčních vrat s hloubkou 42 mm a 67 mm
 • upevnění výplně zasklívacími lištami


Kování

 • zadlabávací zámek s profilovou cylindrickou vložkou
 • sada kliky lomená, s oválnými rozetami z černého plastu
 • na přání i se sadou klika/koule volitelně i z litého hliníku v přírodním odstínu, leštěné nebo kartáčované ušlechtilé oceli

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku a oceli jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci s minimem komponent mimořádně hospodárné. Jsou to uzávěry, které se znovu a znovu osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a rolovací mříže nezabírají nad otvorem téměř žádné místo. Navíjejí se kompaktně za překladem. Po stranách a v prostoru stropu se neztrácí žádná cenná užitná plocha haly.
Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží Hörmann značně přesahuje běžný standard. Realizace speciálních řešení patří ke každodenním úkolům našeho výkonného týmu.

Vratové systémy pro logistiku

Rolovací vrata / rolovací mříže SB

Hospodárné řešení vrat s technikou tažných pružin,
volitelně s ručním nebo mechanickým ovládáním
Umožňují jednoduché ovládání vrat o rozměrech až 5000 × 4500 mm a rolovacích mříží do 6000 × 4500 mm

Jednoduché ovládání
Díky patentované technice tažných pružin lze vrata ručně otevírat a zavírat bez vynaložení velké síly. S vraty se manipuluje pomocí vnitřního resp. venkovního madla, případně pomocí táhla resp. ručního řetězového pohonu.

Varianty pláště rolovacích vrat / rolovacích mříží SB
Rozsah velikostí (š × v, max.)

Druhy ovládání

 • Vnitřní madlo [1]
 • Venkovní madlo [2]
 • Táhlo (volitelné) [3]
 • Ruční řetězový pohon (volitelný) [4]

Volitelné dovybavení pohonem.

Spolehlivá funkce omezení síly
U pohonů WA 300 R S4 a WA 300 AR S4 navíc máte standardně k dispozici funkci omezení síly ve směru otvírání a zavírání vrat, takže u většiny plášťů a velikostí vrat pak už není nutno montovat žádné další bezpečnostní systémy, např. zajištění před uzavírací hranou nebo zajištění proti vtažení. Při nouzovém ovládání, např. kvůli výpadku proudu, lze všechny pohony jednoduše přepnout na ruční ovládání.

Rolovací vrata / rolovací mříže TGT pro podzemní garáže

kompaktní řešení vrat pro hromadné garáže s mimořádně klidným chodem a bezpečnostní technikou odolnou proti opotřebení
prumyslova rolovaci vrata 2 | Vrata Kolář
Standardní funkce omezení síly poskytuje vysokou bezpečnost při otevírání i zavírání bez choulostivých senzorů na plášti vrat (na obrázku je rolovací mříž TGT pro podzemní garáže s WA 300 AR S4).

Díky standardní funkci pozvolného rozjezdu a zastavení a technologii profilů optimalizované pro navíjení mají rolovací vrata / rolovací mříže pro podzemní garáže obzvlášť klidný chod.

Konstrukce vrat se standardním obložením pláště vrat byla vyvinuta speciálně pro požadavky kladené na podzemní a hromadné garáže a je dimenzována na celkovou životnost 200000 cyklů otevření / zavření. Díky této kompaktní konstrukci např. rolovací mříže potřebují u překladu pouze 350 mm.

Varianty pláště rolovacích vrat / rolovacích mříží TGT
Rozsah velikostí (š × v, max.)

Rolovací vrata / rolovací mříže DD

Nová inovativní generace rolovacích vrat pro otvory do šířky 12000 mm a výšky 9000 mm

Úzká hliníková vodicí kolejnice
Vodicí kolejnice mají u všech velikostí vrat boční potřebu místa pouze 80 mm [1]. Montují se rychle a jednoduše přímo na těleso stavby. Od výšky vrat 6000 mm se vodicí kolejnice dodávají pro snadnější přepravu a manipulaci při montáži v dvoudílném provedení. Hliníkové spodní profily [2] vytvářejí v kombinaci s vodicími kolejnicemi elegantní celek. Volitelné upevnění pomocí ocelového úhelníku [3] umožňuje montáž na otvory zateplených budov nebo montáž svařením s ocelovou konstrukcí.

Jednoduchá montáž
Konstrukce vrat se dodává jako jednotka připravená k montáži, tvořená pláštěm, navíjecí hřídelí a konzolou. Komponenty vrat se snadno umístí na těleso stavby pomocí metrové rysky a šablony konzoly. Značky na vodicích kolejnicích slouží ke snadnému nastavení koncových poloh vrat. Stohovatelné obalové jednotky kromě toho optimalizují logistiku a přepravu na místo montáže.

Snadná montáž díky přímému pohonu.

Toto řešení vrat pro středně velké a velké otvory imponuje výkonným přímým pohonem a variabilní montáží pohonu.

Přímý pohon

 • výkonný přímý pohon se snímačem absolutní hodnoty (AWG) pro spolehlivý provoz vrat
 • integrované záchytné bezpečnostní zařízení nezávislé na poloze brání pádu pláště vrat
 • variabilní montáž pohonu:
  • dolů
  • vodorovně
  • nahoru 
 • při orientaci vodorovně nebo nahoru není pod navíjecí hřídelí vidět žádnou techniku pohonu

Maximální rozměry vrat
Rolovací vrata do 12000 × 9000 mm
Rolovací mříže do 12000 × 8000 mm

Varianty pláště rolovacích vrat DD
Rozsah velikostí (š × v, max.)

Kombinace rolovacích vrat / rolovacích mříží s SSG DD

Pro velké otvory o šířce do 36 m a výšce do 9 m

Hospodárná kombinace
S touto kombinací vrat lze pohodlně a ekonomicky uzavřít i obzvlášť velké otvory, umožňuje totiž sdružení dvou nebo tří standardních rolovacích vrat / rolovacích mříží DD dohromady. Toto řešení je úsporné především při přepravě, montáži a servisu.

Variabilní otvírání vrat
Při otvírání v celé šířce se nejprve otevřou všechna vrata, a pak se odjistí střední sloupek SSD DD a odsune se do strany. Vrata lze otvírat i nezávisle na sobě, takže se využije otvírání v jednotlivých segmentech.

Rolovací vrata S6

Rychle a bezpečně s pozvolným rozjezdem a pozvolným zastavením

Rolovací vrata DD S6 vynikají rychlým otvíráním při šířce vrat do 7500 mm a výšce do 8500 mm.
Vysoká rychlost otevírání a zavírání až 1,1 m/s umožňuje optimalizaci provozních procesů a snížení tepelných ztrát.

Rychlé otvírání vrat
S volitelným balíčkem výbavy S6 se rolovací vrata DD s pláštěm Decotherm a rychlostí až 1,1 m/s otvírají téměř tak rychle jako rychloběžná vrata.

Hospodárný vratový systém
Toto řešení vrat a pohonů se oproti rychloběžným vratům vyznačuje mnohem menšími montážními rozměry a nižšími pořizovacími i provozními náklady. Konstrukce vrat dimenzovaná až na 200000 cyklů otevření / zavření* zaručuje celkovou dlouhou životnost.

Optimální hospodárnost, trvalá funkční a osobní bezpečnost a mimořádně klidný chod i při vysoké frekvenci – to jsou výrazné vlastnosti vrat pro hromadné garáže.

Výklopná vrata ET 500 s technikou protizávaží nepodléhající opotřebení.

Při otevírání a zavírání vychylují pouze do 40 mm, a jsou proto optimální pro hromadné garáže např. i u chodníků. Se štíhlou konstrukcí zárubně pro více parkovacích stání.

Posuvná vrata ST 500 pro vestavbu při malé hloubce instalace

Konstrukce posuvných vrat ST 500 se kromě toho vyznačuje minimální hloubkou instalace v oblasti překladu.

Výklopná vrata N 500: Pro hromadné garáže s kapacitou až 25 parkovacích stání

Robustní a otevřená konstrukce zaručuje precizní a bezpečné otevření a zavření. Díky pohonu, který vrata automaticky zamyká, jsou vrata bezpečně uzavřena.

Výklopná vrata N 80: Pro bezpečné uzavření jednotlivých parkovacích stání

Výklopná vrata Berry jsou díky robustní konstrukci a jednoduchému ovládání zvláště vhodná pro bezpečné uzavření parkovacích stání v hromadných garážích.

vrata pro hromadne garaze 6 | Vrata Kolář
Integrované dveře jsou obzvlášť praktické, nevyžadují žádné místo vedle vrat navíc. Možná je montáž vlevo, vpravo nebo uprostřed.

Integrované a vedlejší dveře pro rychlý a pohodlný přístup

Integrované dveře pro hromadné garáže ET 500 a ST 500 dostanete na přání i s praktickými integrovanými dveřmi nebo s vedlejšími dveřmi stejného vzhledu s příslušným motivem. Skrytě umístěné závěsy jsou u integrovaných dveří posuvných vrat S 500 dodávány standardně, u výklopných vrat ET 500 volitelně.

Průmyslová rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, zlepšení klimatu v místnostech a k úspoře energie. Program Hörmann zahrnuje vertikálně i horizontálně otevíratelná transparentní vrata s flexibilním pláštěm, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, ale i výkonná a na údržbu nenáročná spirálová vrata s hliníkovými profily s hladkým povrchem.

Reference