MENU

Garážová vrata pro hromadné garáže – průmyslová

Optimální hospodárnost, trvalá funkční a osobní bezpečnost a mimořádně klidný chod i při vysoké frekvenci – to jsou výrazné vlastnosti vrat pro hromadné garáže.

Výklopná vrata ET 500 s technikou protizávaží nepodléhající opotřebení.

Při otevírání a zavírání vychylují pouze do 40 mm, a jsou proto optimální pro hromadné garáže např. i u chodníků. Se štíhlou konstrukcí zárubně pro více parkovacích stání.

Posuvná vrata ST 500 pro vestavbu při malé hloubce instalace

Konstrukce posuvných vrat ST 500 se kromě toho vyznačuje minimální hloubkou instalace v oblasti překladu.

Výklopná vrata N 500: Pro hromadné garáže s kapacitou až 25 parkovacích stání

Robustní a otevřená konstrukce zaručuje precizní a bezpečné otevření a zavření. Díky pohonu, který vrata automaticky zamyká, jsou vrata bezpečně uzavřena.

Výklopná vrata N 80: Pro bezpečné uzavření jednotlivých parkovacích stání

Výklopná vrata Berry jsou díky robustní konstrukci a jednoduchému ovládání zvláště vhodná pro bezpečné uzavření parkovacích stání v hromadných garážích.

vrata pro hromadne garaze 6 | Vrata Kolář
Integrované dveře jsou obzvlášť praktické, nevyžadují žádné místo vedle vrat navíc. Možná je montáž vlevo, vpravo nebo uprostřed.

Integrované a vedlejší dveře pro rychlý a pohodlný přístup

Integrované dveře pro hromadné garáže ET 500 a ST 500 dostanete na přání i s praktickými integrovanými dveřmi nebo s vedlejšími dveřmi stejného vzhledu s příslušným motivem. Skrytě umístěné závěsy jsou u integrovaných dveří posuvných vrat S 500 dodávány standardně, u výklopných vrat ET 500 volitelně.

Reference