MENU

Garážová vrata sekční – privátní

U sekčních garážových vrat HÖRMANN se podařilo dokonale skloubit nejlepší vlastnosti nezbytné pro moderní garážová vrata – značkovou kvalitu, vysokou životnost, design i velkou bezpečnost. U našich dosavadních zákazníků se staly nejoblíbenějším typem garážových vrat.

V případě zájmu ze strany zákazníka nabízíme rovněž demontáž stávajících vrat, jejich odvoz, stavební přípravu nutnou před montáží nových vrat a veškeré elektro práce.

Sekční garážová vrata LTE, LPU, LTH – Sekční vrata se otevírají svisle a zajíždí úsporně pod střechu. Montáž za otvorem uvolní téměř celý průjezd (výhoda u velkých osobních,dodávkových a terénních automobilů). Díky větší šířce vjezdu můžete mnohem pohodlěji vjíždět do garáže.

Použití: zejména pro místa, kde je požadavek na temperaci, bezpečnost, kvalitu a celkový vzhled. Využít je lze pro rodinné domy, obytné domy, komerční a průmyslové objekty, hromadné garáže. Lze říci, že tato garážová vrata se v dnešní době stala běžným standardem. A to jak z hlediska finanční dostupnosti, vysoké kvality, tak i praktického využití.

Vyrobena jsou z žárově pozinkované oceli, výplň tvoří polyuretanová pěna bez freonů. Dle Vašeho přání a vkusu Vám dodáme sekční garážová vrata v několika druzích zateplení, povrchů, motivů, prosklení, folií, kazet i designových prvků, s integrovanými dveřmi, různých barevných odstínů RAL, dřevěná, v několika možnostech provedení montáže s pohonem včetně zabezpečení a otevření při výpadku proudu, i bez pohonu se sestavou kliky.

Sekční garážová vrata jsou testována a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků evropské normy 13241-1. Pomocí bezpečnostního kontrolního seznamu si můžete ověřit, jestli vaše stará garážová vrata vyhovují aktuálním bezpečnostním normám.

Vyberte si vhodný typ vrat

LPU 42 – zateplená dvoustěnné vrata Vám poskytují tu nejlepší izolaci, pokud budete chtít snížit co nejvíce náklady na energii. Lamely silné 42mm zvyšují stabilitu a klidnější chod vrat. Jen u tohoto typu vrat lze umístnit integrované dveře. Novinkou u tohoto typu zateplení je provedení do maximální šířky vrat 6500mm pod označením XXL.

LTE 42 – nezateplená jednostěnná vrata, která jsou levným řešením tam, kde není potřeba žádné tepelné izolace, nejlépe pro samostatně stojící nevytápěné garáže.

Vrata s masivního dřeva LTH 42 – tato vrata si díky svým přednostem a pro svůj luxusní vzhled získávají stále více náročných zákazníků. K dodání jsou s drážkovým nebo kazetovým vzorem, v materiálu severský smrk či kanadská tsuga. Proti dřevním škůdcům a zamodralosti je dřevo při dodávce již kvalitně ošetřené. Vrata z plného dřeva mají vysokou váhu, proto jsou dodávána s technikou torzních pružin.

LPU 67 Thermo – energeticky úsporná vrata přesvědčují vynikající tepelnou izolací díky lamelám o tloušťce 67 mm s přerušeným tepelným mostem

Povrchy pro ocelová garážová vrata

Povrch Duragrain vyniká přesností detailů, přirozeným vzhledem a stálobarevností a nabízíme jej v 24 dekorech, například jako imitaci betonu, rezavého povrchu nebo ve vzhledu přírodního kamene. Díky inovativní technice digitálního tisku a konečné úpravě vysoce pevným ochranným lakem mají vrata trvale estetický vzhled a jsou odolná proti poškrábání.

Decograin | Vrata Kolář
Povrch Decograin

Povrchy Decograin s plastovou fólií odolnou proti UV záření dodají vašim sekčním vratům do detailu věrný, výrazný vzhled dřeva, resp. ušlechtilou eleganci v metalické antracitové barvě. Můžete si vybrat některý z pěti přírodních dekorů dřeva nebo elegantní metalický dekor.

povrch slikgrain | Vrata Kolář
Povrch SIlkgrain

Hedvábně hladký povrch Silkgrain je díky elegantnímu vzhledu vrat první volbou u moderní architektury. O 50 % silnější vnější plech navíc dává lamelám větší stabilitu a ještě klidnější chod. Tento povrch dodáváme v barvě dopravní bílá RAL 9016, v 15 zvýhodněných barvách nebo v odstínu RAL podle výběru.

povrch sandgrain | Vrata Kolář
Povrch Sandgrain

Jemně strukturovaný povrch Sandgrain pro stavebníky, kterým záleží na ceně, je zvláště vhodný pro moderní domy a dodává se v barvě dopravní bílá (RAL 9016) a v 3 zvýhodněných barvách.

povrch dekograin | Vrata Kolář
Povrch Woodgrain

U tohoto cenově výhodného, robustního povrchu s působivou imitací řezu pilou lze díky vzorování bez problémů opravit malé škrábance. Tento povrch dodáváme v barvě dopravní bílá RAL 9016, v 15 zvýhodněných barvách nebo v odstínu RAL podle výběru.

Nový hladký povrch Planar pro vrata s drážkou L v 6 exkluzivních barevných odstínech Hörmann Matt deluxe zaujme svou jemnou elegancí
Planar – je nejvíce využíván v akci pro rok 2020

Barvy pro ocelová garážová vrata

barva vrata bila | Vrata Kolář
dopravní bílá RAL 9016

Dvoustěnná sekční vrata LPU a vedlejší dveře standardně dodáváme v barvě dopravní bílá (RAL 9016), a navíc v 15 zvýhodněných barvách za příznivou cenu a dále v přibližně 200 barvách podle vzorníku RAL* a mnoha dalších barvách NCS a DB. U povrchu Sandgrain můžete vybírat ze 3 zvýhodněných barev**.  Jednostěnná vrata LTE 42 standardně dodáváme pouze v barvě dopravní bílá RAL 9016.

Vnitřní strany garážových sekčních vrat se standardně dodávají v barevném odstínu šedobílá (RAL 9002). U dvoustěnných ocelových vrat obrácených ke slunci nedoporučujeme tmavé barvy, protože může dojít k prohnutí lamel, které způsobí poškození vrat.

* Klasické barvy RAL, s výjimkou perleťových, luminiscenčních a metalických barev.
** Zvýhodněné barvy pro povrch Sandgrain

Reference