MENU

Garážová vrata výklopná – privátní

V každých výklopných vratech Berry od společnosti Hörmann je obsaženo 50 let zkušeností a know-how ve výrobě garážových vrat. Zvolit si můžete ze široké škály motivů, takže si můžete vybrat vrata přesně podle vašich představ a charakteru vašeho domu.

Ocelové motivy jsou k dispozici standardně v dopravní bílé, ale také v 7 zvýhodněných barvách a zhruba 200 dalších odstínech podle mezinárodně uznávané barevné škály RAL (s výjimkou barev s perleťovým efektem a fluorescenčních a metalických barev). Vrata z masivního dřeva nabízíme v provedení severský smrk a tsuga kanadská.

Téměř ke každému motivu nabízí společnost Hörmann vhodné vedlejší dveře, které tak tvoří s garážovými vraty harmonický celek.

Na ukázku některé motivy ocelových výklopných vrat Berry

Motiv 905 pro ztvárnění dle požadavků stavby

vyklopna vrata Motiv 905 | Vrata Kolář
Motiv 905

S motivem 905 ztvárníte čelo garáže zcela podle svých představ a osobního architektonického stylu. Ocelová rámová konstrukce určená pro výplň na straně stavby přitom tvoří solidní technický základ, na kterém můžete stavět. Pouze váš individuální vkus rozhoduje o druhu výplně. Díky tomu svá garážová vrata téměř neviditelně začleníte do celkového vzhledu fasády domu

Reference